Тварина одужує вдома і навіть продовжує "вести" блог в Instagram.

Про це повідомили у зоозахисній команді “ЗооПатруль”.

У повідомленні зазначили, що врятована в Бородянці кішка Глорія, яку також назвали Шафою, повернулася додому і одужує. “Наша героїчна киця багато бігає і грається, а всі ми знаємо, що це свідчить про те, що здоров‘я Шафи тільки кращає!”, – розповіли в організації “ЗооПатруль”.

Волонтери додали, що Шафа їсть з гарним апетитом. Водночас кішка досі потребує візитів до лікарів.

“За здоров‘ям Шафи потрібен постійний догляд, тому на цьому тижні кицю відвезуть на огляд…Ми радіємо за Шафу та бажаємо їй щасливого котячого життя”, – зауважили у “ЗооПатрулі”.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Українська киця Шафа (@shafa_the_cat)

Як ми писали, у Бородянці врятувалии кицю, яка опинилася у напівзруйнованому будинку. Тварину помітили на сьомому поверсі будинку, який розбомбили російські військові. Невідомо, скільки часу кішка пробула у будинку. Команді “Зоопатруль” вдалося врятувати тварину.

Користувачі в мережі жартують у мемах, що вираз морди тварини чітко відповідає внутрішній злості та ненависті до росіян. Артем Гусев зазначив, що “киця з Бородянки – це обличчя українського народу. Побитого, але не скореного! Живого та сповненого люті!”.

Згодом, киці дали ім’я – Шафа, а “ЗооПатруль” у співпраці з художником Олександром Греховим створили футболки та шопери з принтами врятованої у Бородянці кішки. Усі гроші від продажів спрямуюють на допомогу постраждалим від війни тваринам. Наразі киця вдома у нових господарів.

Проте колишні власники врятованої киці вимагають повернути її назад та “хейтять” волонтерів. Крім того, про права на кішку заявило 12 людей. Згодом, волонтери погодились віддати кішку власниці.

Фото: Інстаграм