Про це йдеться в повідомленні юридичної фірми EQUITY Law Firm.
Печерський суд частково задовольнив клопотання Державного бюро розслідувань та продовжив строк досудового розслідування до дев’яти місяців. Він триватиме до 28 серпня.
Слідство мотивувало своє клопотання тим, що за період проведення розслідування так і не зібрало достатніх доказів для обвинувачення та передачі кримінальної справи для розгляду судом по суті.
Справа проти Ігоря Мазепи: що відомо
Про затримання директора компанії Concorde Capital Ігоря Мазепи стало відомо 18 січня.
Державне бюро розслідувань стверджує, що він організував оборудку з відчуження земель Київської ГЕС, до неї були залучені майже 20 людей, які використовували корупційні звʼязки в держорганах, прогалини у правовому статусі ділянок і підставних людей.
Дії учасників злочинної організації та інших осіб правоохоронці кваліфікували за статтями 255 (Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній), 233 (Незаконна приватизація державного, комунального майна), 209 (Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. У листопаді 2023 року було повідомлено 8 підозр за цими статтями.
А вже 19 січня у Печерському суді Києва відбулося перше засідання по справі Ігоря Мазепи. Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 349 мільйонів гривень.
На затримання Ігоря Мазепи вже відреагували у Facebook. Як соцмережі відреагували на скандал з очільником Concorde Capital. Ми зібрали для вас матеріал з офіційною реакцією українських бізнес-спільнот, а також думки голів бізнесів та економістів.
Водночас адвокати бізнесмена Ігоря Мазепи подали апеляційну скаргу на ухвалу Печерського районного суду м. Києва.