Про це заявив речник державного департаменту США Метью Міллер.
Він, однак, підтвердив попередню позицію Вашингтона про те, що хоча Сполучені Штати Америки і не вважають вибори у Росії вільними й чесними, але й далі визнають Путіна президентом РФ.
Ми однозначно не визнаємо ті вибори вільними та чесними, але він – президент Росії і продовжуватиме діяти в цій ролі.
Нагадаємо, що так звана інавгурація президента РФ має відбутися 7 травня.
Раніше повідомляли, що Франція і США можуть відправити своїх посланців на інавгурацію президента РФ Володимира Путіна. Однак тоді Вашингтон ще не зробив публічної заяви. Водночас Німеччина не відправлятиме своїх представників на церемонію так званої інавгурації Володимира Путіна. У Берліні наголошують, що вибори Росії не відповідали демократичним стандартам. Крім того, про наміри ігнорувати подію заявили Велика Британія, Чехія, Канада, а також країни Балтії, які більше не мають своїх представників у Москві.
Нагадаємо, ЦВК “намалювала” Путіну майже 100% голосів з тимчасово окупованих територій України. Так, в окупованій частині Донецької області за нього начебто проголосувало 95,23%, Луганській – 94,12%, Запорізькій – 92,95%, Херсонській – 88,12%.
На думку експертів Інституту вивчення війни (ISW), російський диктатор Володимир Путін найперше апелює до ФСБ, щоб підкреслити, що його режим нібито має підтримку розгалуженого апарату безпеки.
Крім того, у Парламентській асамблеї Ради Європи також не визнали легітимність президента РФ Володимира Путіна. Зазначається, що Асамблея закликає країни-члени Ради Європи та країни-спостерігачі, зокрема США та Євросоюз, зупинити всі контакти з путінською владою, крім гуманітарних.