Про це йдеться в повідомленні Міністерства цифрової трансформації.
На інтерактивній мапі також можна буде переглядати переглянути вид укриття, його рейтинг та фото. Якщо потрібне укриття з особливими параметрами, наприклад для людей з інвалідністю, то в застосунку буде змога обрати для цього фільтр.
Крім того, з неї можна буде дізнатися скільки людей може вмістити сховище, оцінити його стан і залишити відгук. Повідомлення про зачинені укриття передаватимуть до обласних військових адміністрацій.
Крім того, «Дія» дасть змогу поділитися локацією з родичами або друзями.
Мапа буде доступною навіть без інтернету та зв’язку — для цього її треба буде заздалегідь завантажити. Переглянути мапу можна буде в розділі «Незламність», де треба обрати «Завантажені мапи».
У Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях мапа буде недоступною з міркувань безпеки, однак дізнатися адреси укриттів можна в органів місцевого самоврядування.
Раніше повідомляли, що Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України розробило бот у який можна подавати скарги щодо зачинених укриттів або недопуску в них під час повітряних тривог.