Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу 30 квітня.
За його словами, завдяки цьому все менше на полігони побутового сміття потрапляє небезпечних матеріалів. Мер також показав у короткому відео нові контейнери для роздільного збору відходів та, зокрема, контейнери для небезпечних відходів, які почали встановлювати в столиці.
«Новий контейнер для небезпечних відходів, наприклад, має кілька відсіків – для ламп і батарейок, термометрів, дрібної електроніки, прострочених медичних препаратів. Саме таких контейнерів місто придбало поки 5 і розпочало тестувати їх на практиці», – наголосив Кличко.
Він додав, що загалом, за останніх два роки вдалося створити в Києві розгалужену систему роздільного збору відходів.
«І завдяки цьому все менше на полігони побутового сміття потрапляє небезпечних матеріалів. Це свідчить про те, що кияни підтримують ідею сортування, готові розділяти відходи і розуміють наскільки це важливо», – додав мер.
На сьогодні у Києві вже встановлено понад 3,5 тисячі контейнерів для роздільного збору відходів: для пластику, скла та паперу. І 356 контейнерів для небезпечних відходів.
Також мер столиці нагадав, що в місті триває місячник з благоустрою. В усіх районах міста всі служби задіяні до масштабного прибирання. Аби навести лад на всіх територіях – автошляхах, у дворах, на дитячих та спортивних майданчиках, у парках та скверах.
«І кілька тижнів тому я дав доручення всім службам і очільникам районів міста вивезти з прибудинкових територій старі шини та тумби. А на їх місці ставити антипаркувальні стовпчики. Учора я з главами районів столиці перевірив кілька прибудинкових територій у Голосіївському районі, де вже навели лад. Тепер там чисто й охайно. І так має бути в кожному дворі!», – підкреслив Віталій Кличко.
Нагадаємо, нещодавно у центрі Києва встановили два нових сортувальних контейнери для сміття. Вони мають по 7 отворів для різного типу відходів.
Фото: Фейсбук