Про це повідомили у КМДА. 

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв розповів, що ці котельні даватимуть тепло для медичних установ та інших об’єктів соціальної сфери, пунктів обігріву, які працюватимуть взимку.

Також відомо, що одну з таких котелень під’єднали до входу ліцею, де є пункт обігріву. Її потужність становить 600 кВт. Вона виробляє теплоносій, температуру якого можна регулювати залежно від погодних умов.  Ця котельна повністю автономна та має генератор. Закладам треба лише 1,5-2 години, щоб поставити їх.

Мобільні котельні розміщують зазвичай біля будинків, бо тоді зростає надійність теплопостачання.

“Місто визначило найбільш важливі об’єкти соціальної сфери, зокрема ті, де функціонуватимуть пункти незламності. До будівель під’єднуватимуть пересувні мобільні котельні. “Київтеплоенерго” розробило різні варіанти підключення до альтернативних джерел опалення, зокрема тих, що не обладнані спеціальними вводами“, – додав Петро Пантелеєв.

Яка ситуація зі світлом в Україні 

Голова НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що ситуація зі світлом в Україні значно покращилась. Все через те, що нормалізувалася температура повітря, а також завдяки виходу з ремонту енергоблоків АЕС. Очільник Укренерго додав, що “якщо не буде якихось нових масштабних пошкоджень електростанцій, то ситуація матиме тенденцію до покращення. Принаймні у наступні декілька тижнів”.

Окрім того, у наступні місяці взагалі не планують вимикати світло, тож питання погодинних відключень відступить надовго. Радник прем’єр-міністра України з питань енергетики Юрій Бойко зазначив, що якщо не буде серйозних впливів на електроенергію, світло не вимикатимуть протягом наступних трьох місяців.

Раніше також повідомляли, що у Києві діють чотири програми для багатоквартирних будинків. Завдяки цим механізмам мешканці столиці зможуть підвищити енергоефективність житла та обладнати його безперебійним живленням.