Про це пише “РИА Новости” з посиланням на слова уповноваженої з прав людини у РФ Тетяни Москалькової.

Так, готові, для цього все необхідне з погляду процедури є… Тіла можуть бути передані згідно з існуючими процедурами.

Окрім того, зазначається, що за словами Москалькової, вона начебто перебуває в контакті з українським уповноваженим у правах людини Дмитром Лубінцем.

Ми на зв’язку з уповноваженим Верховної ради Лубінцем Дмитром, він звернувся до мене спочатку з питаннями, що стосуються катастрофи, отримав повністю всі відповіді.

Падіння літака Іл-76 у РФ: що відомо

24 січня у Корочанському районі Бєлгородської області РФ впав військово-транспортний літак Іл-76.

У Росії стверджують, що нібито на літаку були 65 українських полонених, шість членів екіпажу та троє супроводжувальних осіб. Росіяни звинувачують Україну у збитті літака. Своєю чергою, Україна закликала не розповсюджувати фейки до офіційних заяв.

Пізніше ГУР заявило, що не має перевіреної інформації про те, хто перебував на борту літака Іл-76. Також українську сторону не проінформували про “необхідність забезпечення безпеки повітряного простору в районі міста Бєлгород”.

Президент України наголосив, що необхідно встановити усі чіткі факти. Наскільки це можливо з огляду на те, що падіння літака сталося на російській території – поза нашим контролем. Він також скасував візити до регіонів 25 січня, до прояснення всієї ситуації.

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Адміністрація президента Володимира Путіна не отримувала від України запиту на передачу тіл військовополонених, які, за твердженням російської сторони, загинули 24 січня в літаку Іл-76 під Бєлгородом.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що російський літак Іл-76 дійсно зазнав катастрофи у Білгородській області, проте українських військовополонених у ньому не було.

Докладно про падіння Іл-76 ми писали тут.