Про це повідомляє AFP.

Він додав, що наразі стан переговорів з Україною «не дозволяє нам сказати, що ми маємо задовільне рішення для польської сторони або польських фермерів».

Ми далекі від такої угоди. На жаль, поки що немає української пропозиції, яка б дозволила сподіватися на вихід з глухого кута в торговельних відносинах, — стверджує польський посадовець.

Раніше президент Володимир Зеленський анонсував поїздку Дениса Шмигаля разом з відповідними міністрами до кордону. Вони мали обговорити з польськими колегами питання експорту, імпорту, товарообігу, логістики, інфраструктури.

Однак президент заявив, що йому не відомо, чи приїдуть на зустріч польські урядовці. Публічна згода на таку зустріч від Варшави до цього не надходила.

Пізніше стало відомо, що урядова делегація України так і не зустрілась із польськими колегами в районі спільного кордону, адже представники Польщі не прибули.

Блокування українсько-польського кордону: що відомо

Наразі рух ускладнений на 4 пунктах пропуску польсько-українського кордону: Краківець – в’їзд в Україну; Шегині – в обидва боки; Рава-Руська – в обидва боки; Угринів – в обидва боки.

Своєю чергою, українські водії також страйкують поблизу ПП Краківець, Шегині, Рава-Руська з плакатами: «Зніміть блокаду поверніть українських водіїв додому». Протести триватимуть до 15 березня, але якщо поляки далі блокуватимуть кордон, то українці продовжать свої акції.

Пізніше стало відомо, що Польща включить прикордонні переходи з Україною, дороги та залізничні колії до списку об’єктів критичної інфраструктури. Польські страйкарі не матимуть права їх блокувати, заявив політичний аналітик та доктор історії, заступник директора Центру діалогу ім. Юліуш Мєрошевський.

Також, представники урядів Польщі та України зустрінуться 28 березня у Варшаві для розв’язання питання з блокуванням українсько-польського кордону, а до цього обидві країни працюватимуть на технічному рівні.