Про це повідомляє RMF FM.

У Єврокомісії наголосили, що польська влада, відповідно до законодавства ЄС, зобов’язана забезпечити вільний рух українських вантажівок на прикордонних переходах.

Офіційно Єврокомісія не хоче коментувати заходів, які може вжити проти польської влади, оскільки запевняє, що переговори з Польщею та Україною тривають.

«Європейська комісія все ще підтримує контакти з владою обох країн, ми не можемо коментувати потенційних заходів, оскільки обговорення тривають», — розповів RMF FM речник Єврокомісії.

Блокада кордону польськими перевізниками

6 листопада польські перевізники влаштували страйк на кордоні з Україною поблизу пунктів пропуску «Ягодин-Дорогуськ», «Краківець-Корчова», «Рава-Руська-Гребенне». Через це ускладнився рух для вантажівок.

Польські підприємці скаржаться, зокрема, на недоброчесну конкуренцію з українського боку та тривале очікування вантажівок на в’їзд до Польщі. Мітингувальники вимагають заборонити реєстрацію в Польщі транспортних компаній з іноземним капіталом, через що польських підприємців витісняють із ринку.

Також вони вимагають відновлення дозволів на в’їзд до Євросоюзу для українських перевізників та поліпшення обслуговування на кордоні. Організатори заявили, що будуть протестувати до 3 січня.

Водночас віцепрезидент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Володимир Балін заявив, що страйкарі, які з 6 листопада блокують пункти пропуску на українсько-польському кордоні, представляють політичну силу з радикально антиукраїнською риторикою та зв’язками з Росією.

13 листопада, деякі з польських перевізників зустрілися з представниками українського та польського урядів. Втім, перемови не владнали суперечки і поляки продовжать блокувати кордон з Україною.

Крім цього, вчора, 15 листопада, словацькі перевізники також почали погрожувати заблокувати перетин кордону українцям. Відтак, Союз автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) погрожує заблокувати українським перевізникам перетин кордону зі свого боку, якщо Європейська комісія не поверне видачу комерційних дозволів на перевезення в межах Євросоюзу.

Чого вимагають перевізники

  • повернення дозволів для українських перевізників;
  • посилення вимог перевезень у межах ЄКМТ (сертифікатів Європейської конференції міністрів транспорту;
  • заборони реєстрації у Польщі компаній з капіталом з-за меж ЄС;
  • отримання доступу до української системи «Шлях»;
  • окремих черг для машин з ЄС у системі «єЧерга»;
  • виділення окремих черг для порожніх авто.