Петиція на сайті Верховної Ради щодо позбавлення Миколи Тищенка депутатських повноважень після нападу охоронців на колишнього військового у Дніпрі набрала достатні 25 тисяч підписів.

КИЇВ24
Тищенко в залі суду. Фото: КИЇВ24

Про це йдеться на сторінці петиції.

Зазначається, що станом на вечір 25 червня петицію підписали 25 183 людини.

Нагадаємо, що українці хочуть позбавити Миколу Тищенка депутатських повноважень. На сайті Верховної Ради створили відповідну петицію.

Автори цієї петиції зазначають, що Тищенко «істотно шкодить роботі парламенту».

«Неприпустимим є його зловживання статусом, перевищення службових повноважень та рекет. Країна не може дозволити собі такого представника. Обов’язком кожного депутата є чесне та відповідальне служіння народу», — зазначається у петиції.

Скандал навколо Миколи Тищенка: усі подробиці

20 червня у соцмережах з’явилася інформація про побиття ексвійськового – бійця спецпідрозділу Kraken Дмитра “Сина” Павлова, який гуляв з дитиною у візочку, жорстко затримали невідомі у Дніпрі. На відео із затриманням фігурував народний депутат Микола Тищенко та нібито його охорона.

У поліції підтвердили, що люди у камуфльованому одязі та балаклавах завдали чоловікові тілесних ушкоджень та незаконно утримували його. Було відкрито кримінальні провадження за статтями “Нанесення легких тілесних ушкоджень” та “Незаконне позбавлення волі”.

У відповідь на звинувачення Тищенко заявив, що того дня вони викрили найбільший кол-центр Дніпра, а колишній військовий прийшов “захистити ботоферму, зірвати слідчі дії та приховати факти роботи шахрайського кол-центру”.

Пізніше він звинуватив ветерана в ухиленні від служби та роботі на злочинну організацію. Також нардеп звинуватив місцеві телеграм-канали, які поширили відеозапис з нападом на Павлова, у тому, що їм “заплатили”. Водночас нардеп, на відміну від очевидців інциденту, які зафіксували незаконне затримання Павлова та нанесення йому тілесних ушкоджень, жодних доказів власних звинувачень не надав.

Також стало відомо, що до конфлікту ексвійськового та депутата причетний чинний працівник поліції Києва, який на той момент перебував у Дніпрі. Пізніше ЗМІ повідомили, що поліціянта звільнили з правоохоронних органів.

У коментарі для КИЇВ24 Микола Тищенко заперечував, що на відео фігурувала дитина, а людей у балаклавах, які оточили ексвійськового, він назвав “небайдужими людьми”. У соцмережах на той час згадали про те, що нардеп у кумах має голову Офісу президента Андрія Єрмака, який хрестив дитину Тищенка. Невдовзі керівник ОП відреагував на інцидент та прилюдно відхрестився від названого “родича”.

Вранці 25 червня до Миколи Тищенка завітало з обшуками Державне бюро розслідувань, яке знайшло в будинку депутата готівку у доларах. Сам народний депутат розбив телефон, щоб не надавати доказів слідству.

А вже ввечері 25 червня суд відправив Миколу Тищенка під цілодобовий домашній арешт.

Усі подробиці судового засідання ми висвітлювали в нашій онлайн-трансляції.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

Останні новини

Погода
21 Квітня 2025
Більше новин