Про це повідомив командир взводу ударних БПЛА Code 9.2 та військовослужбовець Андрій в ефірі КИЇВ24.
Люди бояться йти, але треба більше розказувати та більше висвітлювати те, що війна у 2024 році та війна у 2022 — це зовсім різні речі. Сьогодні війна — це “конкурс креативу” та війна технологій, саме такі кадри потрібні в армії. Піхота теж потрібна, артилеристи, звʼязківці, але також потрібні люди, які забезпечують роботу безпілотних систем.
Військовослужбовець також підкреслив, що потрібні люди, які розуміються на радіоелектроніці, вміють паяти та працювати руками, адже потрібно весь час адаптувати свої інструменти для роботи у різних умовах.
Ти переїжджаєш зі смуги на смугу та у тебе в штаті має бути людина, яка на цьому розуміється та працює з ним, а також може адаптувати твої інструменти до роботи в цих умовах.
Окрім того, на думку військовослужбовця, потрібно доносити потенційним працівникам, що похід в армію не означає, що ти одразу опинишся в окопах.
Треба зрозуміти, що якщо ти займався у цивільному житті радіоелектронікою, то тобі завжди та залюбки знайдуть місце займатися саме таким і тут.
Що відомо про Сили безпілотних систем
Нагадаємо, цього року Міноборони оголосило про створення нового роду військ ЗСУ — Сил безпілотних систем. За даними відомства, Сили безпілотних систем ЗСУ дозволять на дальшу відстань наносити ураження російським загарбникам — до Уралу.
Командувачем Сил безпілотних систем ЗСУ став полковник Вадим Сухаревський.
25 червня президент Володимир Зеленський підписав указ, яким затвердив рішення Ради нацбезпеки та оборони про створення Сил безпілотних систем в Україні. 3 вересня Верховна Рада підтримала в цілому включення Сил безпілотних систем до окремих родів сил ЗСУ. 16 вересня президент України підписав закон, який передбачає включення до окремих родів сил ЗСУ нової структури — Сил безпілотних систем.