Про це повідомляє видання Kathimerini.

Зазначають, що цю пропозицію зробив міністр закордонних справ Йоргос Герапетрітіс на неофіційній зустрічі голів МЗС країн ЄС у Києві 2 жовтня.

Герапетритіс повідомив колег з ЄС, що Греція готова зробити свій внесок у розв’язання проблеми, і зосередився на «величезних наслідках» виходу Росії із зернової угоди, особливо для країн Глобального Півдня.

Розроблений Грецією план, який уряд уже обговорив зі своїми партнерами, передбачає транспортування продукції залізницею через Румунію та Болгарію до Салонік та Олександруполя.

Торговельні судна, що належать Греції, відіграватимуть дуже важливу роль у транспортуванні зерна, як вони це робили, коли був можливий експорт через Чорне море. Але, як зазначає видання, хоча два грецькі порти можуть приймати судна, необхідні для перевезення зерна, пропускну спроможність залізничної мережі північної Греції обмежено.

Kathimerini пише, що реалізація цього плану може стати стимулом для прискорення необхідної модернізації залізниць, таких як лінія від Олександруполіса до Орменіо, останньої станції перед Болгарією, розташованої дуже близько до турецького кордону.

«Зернова криза»: деталі

19 липня стало відомо, що Болгарія, Угорщина, Польща, Румунія та Словаччина підписали спільну декларацію щодо продовження заборони на ввезення зерна з України після 15 вересня.

13 вересня в ЄС заявили, що для продовження заборони експорту з України не має підстав.

14 вересня парламент Болгарії зняв заборону на імпорт українського зерна.

15 вересня Європейська комісія вирішила не продовжувати обмеження на імпорт української сільськогосподарської продукції після 15 вересня.

Тоді ж Польща заявила, що ігноруватиме відповідне рішення ЄС.

Крім цього, 16 вересня Уряд Словаччини вирішив, що заборона на імпорт пшениці, кукурудзи, насіння ріпаку та соняшнику з України триватиме до кінця року.

У відповідь у Кабінеті Міністрів України заявили про готовність заборонити імпорт деяких товарів із Польщі, Словаччини та Угорщини, якщо ці країни не погодяться зняти односторонньої заборони на імпорт української агропродукції.

21 вересня стало відомо, що Польща готова до пошуку компромісу щодо імпорту українського зерна.

22 вересня було анонсовано візит прем’єра Румунії до України з метою завершити переговори щодо імпорту зерна.

На цьому тлі Україна, п’ять сусідніх країн та інші держави-члени ЄС зустрінуться 28 вересня у Брюсселі для розв’язання «зернової» проблеми.

24 вересня стало відомо, що Польща підготувала транзитні коридори для українського зерна.

26 вересня український уряд ухвалив постанову про новий механізм верифікації та узгодження аграрного експорту до Болгарії, Румунії, Угорщини, Польщі та Словаччини.

Водночас 27 вересня прем’єр Польщі заявив, що країна може запровадити ембарго на інші продукти з України.

Вчора, 3 жовтня, Литва погодила коридор для транзиту українського зерна до портів країн Балтії. Слід зазначити, що перед цим ветеринарний, санітарний та фітосанітарний контроль зерна, що прямує в порт Клайпеди (Литва) перенесли з українсько-польського кордону до цього ж порту. Це має пришвидшити транзит територією Польщі.

Фото: відкриті джерела